Ανοιχτά στοιχήματα που έχω από τις 10 Ιουνίου :

Νικητής : Ισπανία
(απόδοση 5,00)

Πρώτος σκόρερ
(ΟΠΑΠ) : Άλλος (απόδοση 12,00) (Περιλαμβάνει Σνάιντερ,Μίλερ, ουσιαστικά να μην σκοράρει άλλο ο Βίγια)
Αυτά τα 2 αλληλοσυγκρούονται "λίγο" αλλά με διέψευσε ο Τόρες ως προς την προσδοκία του Πρώτου Σκόρερ, οπότε σήμερα θέλω να το πάρει η Ισπανία χωρίς να σκοράρει ο Βίγια που έχει σκοράρει 5 από τα 7 γκολ της Ισπανίας στο Mundial!!!!Δύσκολα πράγματα!

Τέλος με πρόταση για Τελικό: Ολλανδία - Ισπανία (σε απόδοση 13,00) μετά τη φάση των ομίλων, νομίζω δεν έχω λόγο να ψάξω δυνατό ποντάρισμα σήμερα.

Παρόλα αυτά θεωρώ ότι το πρώτο ημίχρονο θα είναι μοιρασμένο και με διάθεση εξερεύνησης και από τους 2 διεκδικητές οπότε πάω στο Χ ημιχρόνου σε χαλαρό ποντάρισμα και Βίγια να σκοράρει σήμερα ώστε να μην χαθεί εντελώς αν συμβεί το ποντάρισμα του Πρώτου σκόρερ.

Ολλανδία - Ισπανία : Χ ημ (0-0)
Απόδοση bet365 2.00 * 100€ (+200€)

Ολλανδία - Ισπανία Χ Τελ (Τελικό 0-0)
Απόδοση bet365 3.40 * 100€ (+340€)

Ολλανδία - Ισπανία
Anytime Scorer : David Villa
Απόδοση Bet365 2.20 * 100€ Επιστροφή. (Σε 0-0 ματς η εταιρία επιστρέφει όλα τα πονταρίσματα σε παίχτη για γκολ)

Σημερινές 11 άδες :
Ολλανδία (4-2-3-1): Στεκέλενμπουργκ - Φαν ντερ Βιλ, Χέιτινγκα, Ματάισεν, Φαν Μπρόνκχορστ - Φαν Μπόμελ, Ντε Γιονγκ – Κούιτ, Σνέιντερ, Ρόμπεν - Φαν Πέρσι
Ισπανία (4-2-3-1): Κασίγιας – Σέρχιο Ράμος, Πικέ, Πουγιόλ, Καπντεβίλα – Τσάβι Αλόνσο, Μπουσκέτς – Ινιέστα, Τσάβι, Πέδρο – Βίγια